Nova HD, Nova Cinema HD, Fanda HD a Prima MAX HD v nabídce Skylinku a další novinky

S potěšením informujeme zákazníky Skylinku, že došlo k uzavření dohody o dlouhodobé spolupráci mezi M7 Group, provozovatelem této česko-slovenské satelitní platformy a Nova Group, provozovatelem programů skupiny Nova a dále k uzavření dohody mezi M7 Group a TV Prima. Obě dohody znamenají pro zákazníky Skylinku další významné obohacení programové nabídky.

ČT:D, ČT1 HD, ČT2 HD, ČT Sport HD a RT Litoměřicka

Od 1. října mohou lidé na Litoměřicku naladit na svých settopboxech několik nových televizních programů. Patří mezi ně dětský kanál ČT:D, ČT1 HD, ČT2 HD, ČT Sport HD a RT Litoměřicka. Vysílač je umístěn na letišti v Roudnici nad Labem. V současné době máme potvrzeno, že příjem je možný v Malých Žernosekách, Litoměřicích, Lovosicích, Roudnici, Vědomicích, Podviní, Terezíně, Ploskovicích, Chvalíně a dalších místech v okrese.

Naše firma je technickým partnerem RT Litoměřicka a má zájem na pokrytí  maximálního počtu domácností. Jelikož výkon vysílače je 100W, může být v některých lokalitách příjem tohoto multiplexu omezen, nebo znemožněn místními příjmovými podmínkami. V tomto případě se na nás s důvěrou obraťte o pomoc. Profesionálně vám měřením zjistíme, zda je ve vašem bydlišti možný příjem roudnického vysílače a případně navrhneme řešení optimální úpravou anténního systému. Rovněž nabízíme doplnění těchto programů do STA – společné televizní antény. Telefonujte: 416 733 807, 604 31 31 25, mailujte: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Soutěžte o 10.000,-Kč - pro bližší informace navštivte stránky na tomto odkazu: litoměřicko24.cz

HD satelitní přijímač za 999,-Kč

Nabízíme Vám jedinečnou možnost získání dotovaného HD satelitního přijímače pro sledování programů SKYLINK. Uspoříte až 2.000,-Kč ze standardní ceny přijímače.

Podmínky této akce:

  • Závazek odběru některého ze základních balíčků SKYLINK po dobu 12 měsíců
  • Po dobu trvání závazku nelze použít dekódovací kartu SKYLINK v jiném přijímači a zvolený přijímač nelze použít s jinou dekódovací kartou - karta i přijímač jsou spárovány
  • Nelze kombinovat s jinou akční nabídkou SKYLINK

Pro uzavření smlouvy potřebujete občanský průkaz a hotovost na úhradu předplatného na vybraný programový balíček a  dotovaného přijímače. 

Po uplynutí závazku můžete požádat o zrušení spárování přijímače a karty. Nabízíme výběr z pěti typů dotovaných přijímačů. Doporučujeme GOSAT 7056, případně MASCOM MC270HDIR.

Neváhejte a navštivte naši specializovanou prodejnu, kde Vám sdělíme další podrobnosti.

Exkluzivní sleva pro prvních 1000 zájemců

  • Internet 5Mb/s se zrychlením na 10Mb/s za 200 Kč měsíčně.
  • 40 televizních programů se 7 v HD za 144 Kč měsíčně.
  • Kombinace internet 5Mb/s + 40 televizních programů se 7 v HD za 277 Kč měsíčně.
  • Pro bližší informace navštivte naši prodejnu, nebo klikněte zde. Nabídka je platna pouze omezenou dobu!

Odpojení placených programů Skylink od systému CryptoWorks

Provozovatel česko-slovenských satelitních platforem Skylink a CS Link, společnost M77 Group, informuje o odpojení placených programů Skylinku od systému CryptoWorks.

Strana 1 z 2